MIXBET | Piotrków Trybunalski | Łódzkie | Cały kraj | TYNKI maszynowe gipsowe, gipsowe twarde, cementowo-wapienne | POSADZKI maszynowe zacierane mechanicznie

TYNKI MASZYNOWE - gipsowe, gipsowe twarde, cementowo-wapienne
Tynki gipsowe o zwiększonej twardości powierzchni (NOWOŚĆ) przeznaczone do wykonywania wewnętrznych jednowarstwowych tynków gipsowych. Doskonale nadają się do wykonywania wypraw w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenia podczas eksploatacji - budynki użyteczności publicznej, hotele, szpitale, szkoły oraz w budownictwie mieszkaniowym. Mogą być nanoszony na ścianach i sufitach, w pomieszczeniach o normalnej wilgotności powietrza, również w kuchniach i łazienkach. Przeznaczone są do stosowania na podłożach z elementów ceramicznych, cegły wapienno-piaskowej, z betonu zwykłego i komórkowego po odpowiednim przygotowaniu podłoża. Polecamy tynki gipsowo maszynowe: Dolina Nidy - ZETA oraz Knauf Diamant.
Tynki maszynowe bardzo dobrze sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym, w pomieszczeniach codziennego użytku - hotelach, szkołach, szpitalach. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach o zwykłej wilgotności powietrza, jak i o podwyższonej - takich jak kuchnie czy łazienki.
Gipsowe. Zaprawę tynkarską można kłaść na podłoża z gipsu, cegły ceramicznej czy wapienno-piaskowej, betonu, betonu komórkowego.
Dzięki zastosowaniu tej metody uzyskujemy mniej odpadów z worka, gładką i estetyczną powierzchnię, krótszy czas realizacji. Należy też pamiętać, że w swoim składzie chemicznym mają związaną wodę, w praktyce oznacza to że tynki te charakteryzują się bezpieczeństwem które wynika z ich niepalności. Ważnym elementem jest wpływ na otoczenie - pozytywny mikroklimat w domu, brak wywoływania alergii.
Cementowo-wapienne. Ten rodzaj zaprawy jest jednym z ciągle popularnych materiałów, wykorzystywany jest zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.
Tynk cementowo-wapienny w porównaniu z innymi tynkami jest najłatwiejszy do zacierania, czyli najłatwiej wygładzić jego powierzchnię po nałożeniu na ścianę. Może być użyty jako końcowe wykończeniem powierzchni ściany lub być podłożem do dalszych prac - np. tynki mineralne, akrylowe czy gładzie gipsowe. Tynk cementowo-wapienny jest mniej wytrzymały na uszkodzenia i wilgoć niż cementowy. Jest za to łatwiejszy do wyrobienia i ma lepszą paroprzepuszczalność.
 
Polecamy nasze usługi:
Kompleksowe usługi dla firm i osób prywatnych
POSADZKI MASZYNOWE - zacierane mechanicznie
TYNKI MASZYNOWE - gipsowe, cementowo-wapienne
Domy pod klucz
MIXBET S.C. MARCIN PAWLAK, DAMIAN WOJNAROWSKI
biuro Al. Armii Krajowej 17/25 lok. 7
97-300 Piotrków Trybunalski
e-mail: mixbet@poczta.onet.pl
telefon: 692-503-340, 509-662-054
Prowadzimy prace na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu.